OSLÁVTE PRIATEĽSTVO VĎAKA MEDUSACARD

Špeciálne odmeny pre držiteľov MedusaCard


Je tu čas na oslavu priateľstva a spoločných chvíľ, ktoré konečne môžeme tráviť spolu. Vezmite priateľov do našej trattorie a pizzerie La Pala a vychutnajte si spoločné chvíle pri skvelom jedle, pohári dobrého vína či našich sviežich spritzoch. Pripravili sme si pre vás špeciálne MedusaCard odmeny, aby sme vám vaše spoločné stretnutia ešte viac spríjemnili. Byť členom MedusaCard sa skutočne oplatí, tak to využite a nechajte sa odmeniť. Toto sú špeciálne odmeny, ktoré sme si pripravili pre členov vernostného klubu MedusaCard:

lapala news 2020 06 vino SK

FĽAŠA VÍNA K JEDLU GRÁTIS PRE SKUPINY

Na obed neskoro a na večeru priskoro? Zastavte sa s priateľmi na aperitivo. Dajte si každý na čo máte chuť, či už to bude hlavné jedlo, dezert alebo predjedlo a my vám k tomu dáme fľašu vína do 35 € podľa vášho výberu grátis. Stačí, ak budete minimálne štyria a každý z vás si objedná aspoň jedno jedlo z ktorejkoľvek kategórie (polievky, cestoviny, hlavné jedlá, dezerty,…) a fľaša vína do 35 € je vaša. Pri skupine viac ako 6 osôb získate dokonca až dve fľaše. Vína je potrebné skonzumovať priamo v prevádzke. Špeciálna odmena platí až do konca júla. Odmenu nie je možné kombinovať s inými odmenami MedusaCard.

 

lapala news 2020 06 spritz SK

1 + 1 SPRITZ GRÁTIS

Vytiahnite priateľov na povestný spritz. Veď ten k terasovému posedeniu neodmysliteľne patrí. Naša prekrásna terasa a osviežujúci výber spritzov vám navodia priam dovolenkovú atmosféru. Aby sme vám túto atmosféru ešte vylepšili, máme pre vás ešte jednu špeciálnu odmenu. Dajte si akýkoľvek z našich spritzov a jeden platíte a druhý získate s MedusaCard grátis. Odmenu nie je možné kombinovať s inými výhodami MedusaCard. Akcia platí až do konca júla. Informujte personál o uplatnení odmeny a nechajte si načítať vašu MedusaCard.

NEMÁTE EŠTE VAŠU MEDUSACARD?

Zaregistrujte si ju na našom webe: https://www.medusacard.sk/registracia a získajte prístup k množstvu výhod určených len členom vernostného programu. Vernostná karta platí vo všetkých prevádzkach spoločnosti MEDUSA na Slovensku.